• Obecnie brak na stanie
Obraz Serce Maryi

Obraz Serce Maryi

0

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 41,95 zł od 30.05.2024 dla tego produktu.

Polityka bezpieczeństwa  

Polityka bezpieczeństwa

Zasady dostawy  

Zasady dostawy

Zwroty  

Zwroty

41,95 zł
Brutto
Materiał
Rozmiar canvas
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Odkryj ukojenie i siłę matczynej miłości dzięki naszemu pięknemu obrazowi na płótnie przedstawiającemu Serce Maryi. Emanuje on spokojem, delikatnością i otuchą, przypominając nam o mądrości i wsparciu Matki Boskiej.

Umieść ten obraz w swoim domu, w miejscu modlitwy lub w kaplicy, aby stał się centrum spokoju i odczuwania obecności Boga. Serce Maryi jest symbolem nieograniczonej miłości, ofiary i nadziei. Patrząc na ten obraz, możesz odnaleźć siłę, pocieszenie i wiarę, które towarzyszą Ci w codziennym życiu.

Nasze obrazy na płótnie są tworzone z najwyższą starannością, używając najwyższej jakości materiałów. Wytrzymałe płótno i trwałe tusze gwarantują długotrwałą radość z ich posiadania. Gwarancje wysokiej jakości stanowi nowoczesna, profesjonalna maszyna drukująca, charakteryzująca się doskonałym odwzorowaniem kolorów, rozdzielczością oraz przejrzystością. Technologia wydruku gwarantuje, że zakupiony przez Państwa obraz zachowa trwałość, nasycenie kolorów oraz głębie struktury. Obraz jest stabilizowane na promienie UV, dzięki czemu bez względu na nasłonecznienie miejsca jego umiejscowienia zachowa swój oryginalny wygląd przez długie lata. Canvasy na jakich tworzymy obrazy, charakteryzują się gramaturą 280g/m2, a wewnętrzne obramowanie wykonywane jest z sosnowego drewna. Obrazy są wodoodporne, co ułatwia utrzymywanie ich w czystości.

CANV.02.20
0 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło