O nas

Matka Boska w salonie

Jesteśmy producentem dewocjonaliów z wieloletnim doświadczeniem. Wiemy, że w przypadku takich produktów ogromne znaczenie ma elegancja, pozwalająca na zachowanie odpowiedniego, podniosłego charakteru. Przykładamy wagę do najmniejszych detali. Ma to znaczenie przede wszystkim w przypadku wyrobów z naturalnego drewna. Surowiec ten ma to do siebie, że każdy egzemplarz wygląda zupełnie inaczej – zależy to m.in. od usłojenia i odcienia poszczególnych fragmentów drewna.

Jako producent krzyży drewnianych kierujemy swoją ofertę m.in. do osób poszukujących religijnych dekoracji do własnego domu, jak i tych, które chcą zadbać o odpowiedni wygląd stacji drogi krzyżowej bądź obiektów sakralnych. Nasze wyroby są niezwykle trwałe i utrzymane w odpowiednim stylu. Wśród nich znajdą Państwo zarówno krzyże czy obrazy, jak i te z dodatkiem metalowymi odlewami korpusu Jezusa Chrystusa i innymi metalowymi elementami, takimi jak np. medalik świętego Benedykta, które mają za zadanie zwiększyć szlachetność poszczególnych wyrobów.

Jesteśmy też producentem obrazów sakralnych na płótnie. To ikony inspirowane dziełami sztuki sprzed lat, a także autorskie projekty przedstawiające Matkę Bożą z Dzieciątkiem Jezus czy wizerunki Świętych. Wśród nich popularnością cieszy się m.in. obraz „Jezu Ufam Tobie” na płótnie, pojawiający się w większości kościołów i innych chrześcijańskich obiektów sakralnych. Dzieła te można powiesić również we własnym domu, ciesząc się opieką przedstawionych na nim postaci.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło