Krzyże drewniane

Aktywne filtry

W naszym asortymencie znajdą Państwo krzyże drewniane rzeźbione. To piękne wyroby o wymiarach od 14 do 56 cm. Sprawdzają się one doskonale zarówno jako dekoracja do domu, jak i do miejsc sakralnych Oferujemy m.in. drewniane stacji drogi krzyżowej, pozwalające na ozdobienie ołtarzyków w trakcie tego ważnego wydarzenia. To zarówno wybory z naturalnego drewna, jak i te pokryte lakierem, zmieniającym odcień surowca na nieco ciemniejszy.

Szeroki Wybór Krzyży Drewnianych

Nasze krzyże drewniane wiszące różnią się od siebie dokładnym wyglądem. Oferujemy kilkanaście różnych wzorów takich produktów. Wśród nich znajdują się modele wykonane wyłącznie z drewna, jak i te z dodatkiem metalu. Przedstawiają one Jezusa na krzyżu i sprawiają, że dekoracja staje się jeszcze bardziej elegancka. Takie produkty sprawdzą się doskonale m.in. jako ozdoba ołtarzy i innych miejsc sakralnych, gdzie krzyże zwykle przyjmują bardziej skomplikowane, bogatsze formy. Takie przestrzenie doskonale dopełnią również obrazy religijne z drewna.

Oferujemy zarówno krzyż drewniany prosty, jak i modele nieco bardziej fantazyjne. Wśród nich można wyróżnić figurki w bardziej nowoczesnym wydaniu, o nietypowych kształtach. Wciąż są one jednak niezwykle estetyczne, dlatego pozwalają na zachowanie stosownej elegancji. Dostępne krzyże drewniane powstały z naturalnego drewna bukowego. Dzięki temu prezentują się one niezwykle szlachetnie, a jednocześnie zachowują wysoką trwałość przez lata.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło