• Obecnie brak na stanie
Obraz Matka Boska Częstochowska

Obraz Matka Boska Częstochowska

0

Wyświetl historię cen produktu

Polityka bezpieczeństwa  

Polityka bezpieczeństwa

Zasady dostawy  

Zasady dostawy

Zwroty  

Zwroty

41,95 zł
Brutto
Materiał
Rozmiar canvas
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Odkryj duchowe dziedzictwo Polski dzięki naszemu wyjątkowemu canvasowi przedstawiającemu reprodukcję obrazu Jasnogórskiego, Matki Boskiej Częstochowskiej.

Ten obraz jest hołdem dla jednej z najważniejszych ikon religijnych na świecie, a zarazem symbolem polskiej wiary i odwagi. Jasnogórski Obraz Czarnej Madonny ma długą i bogatą historię, która sięga ponad 600 lat wstecz. Jego prawdziwe pochodzenie jest otoczone tajemnicą, a liczne cuda i historie związane z tym obrazem przyciągają pielgrzymów z całego świata do Jasnej Góry.

Nasz canvas przedstawiający Matkę Boską Częstochowską został wykonany z najwyższą jakością i nowoczesną techniką druku na płótnie, aby oddać piękno i głębię tego historycznego dzieła sztuki. Każdy szczegół został oddany z niezwykłą precyzją.

Ten wyjątkowy obraz jest wspaniałym wyrazem wiary, który możesz umieścić we własnym domu. Może stać się centralnym punktem Twojego wnętrza, biura czy kościoła, przypominając o korzeniach i wartościach, które są nieodłączną częścią polskiej historii.

CANV.09.20
0 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło