Krzyże drewniane na ścianę

Krzyże z drewna bukowego

W rozmiarach od 14cm do 56cm wys.

Krzyże ze sklejki

W rozmiarach od 14cm do 25cm wys.

Drogi krzyżowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo krzyże drewniane rzeźbione. To piękne wyroby o wymiarach od 14 do 56 cm. Sprawdzają się one doskonale zarówno jako dekoracja do domu, jak i do miejsc sakralnych Oferujemy m.in. drewniane stacji drogi krzyżowej, pozwalające na ozdobienie ołtarzyków w trakcie tego ważnego wydarzenia. To zarówno wybory z naturalnego drewna, jak i te pokryte lakierem, zmieniającym odcień surowca na nieco ciemniejszy.

Szeroki wybór krzyży drewnianych

Nasze krzyże drewniane wiszące różnią się od siebie dokładnym wyglądem. Oferujemy kilkanaście różnych wzorów takich produktów. Wśród nich znajdują się modele wykonane wyłącznie z drewna, jak i te z dodatkiem metalu. Przedstawiają one Jezusa na krzyżu i sprawiają, że dekoracja staje się jeszcze bardziej elegancka. Takie produkty sprawdzą się doskonale m.in. jako ozdoba ołtarzy i innych miejsc sakralnych, gdzie krzyże zwykle przyjmują bardziej skomplikowane, bogatsze formy. Takie przestrzenie doskonale dopełnią również obrazy religijne z drewna.

Oferujemy zarówno krzyż drewniany prosty, jak i modele nieco bardziej fantazyjne. Wśród nich można wyróżnić figurki w bardziej nowoczesnym wydaniu, o nietypowych kształtach. Wciąż są one jednak niezwykle estetyczne, dlatego pozwalają na zachowanie stosownej elegancji. Dostępne krzyże drewniane powstały z naturalnego drewna bukowego. Dzięki temu prezentują się one niezwykle szlachetnie, a jednocześnie zachowują wysoką trwałość przez lata.

Kaboompics A Businesswoman Speaks On The Phone At Her Desk 1024x683

Zapytaj o ofertę