• Obecnie brak na stanie
Ikona Matka Boska Częstochowska

Ikona Matka Boska Częstochowska

Ikony klasyczne
0

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 99,00 zł od 22.06.2024 dla tego produktu.

Ikona na desceolchowej przedstawiająca wizerunek Czarnej Madonny.

Polityka bezpieczeństwa  

Polityka bezpieczeństwa

Zasady dostawy  

Zasady dostawy

Zwroty  

Zwroty

99,00 zł
Brutto
Materiał
Rozmiar ikony
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Odkryj duchowe dziedzictwo Polski dzięki naszej wyjątkowej ikonie przedstawiającemu reprodukcję obrazu Jasnogórskiego, Matki Boskiej Częstochowskiej.

Ten obraz jest hołdem dla jednej z najważniejszych ikon religijnych na świecie, a zarazem symbolem polskiej wiary i odwagi. Jasnogórski Obraz Czarnej Madonny ma długą i bogatą historię, która sięga ponad 600 lat wstecz. Jego prawdziwe pochodzenie jest otoczone tajemnicą, a liczne cuda i historie związane z tym obrazem przyciągają pielgrzymów z całego świata do Jasnej Góry.

Nasza ikona przedstawiająca Matkę Boską Częstochowską została wykonany z najwyższą jakością i nowoczesną techniką druku na ręcznie wytwarzanej desce olchowej, aby oddać piękno i głębię tego historycznego dzieła sztuki. Każdy szczegół został oddany z niezwykłą precyzją.

Ta wyjątkowa ikona jest wspaniałym wyrazem wiary, który możesz umieścić we własnym domu. Może stać się centralnym punktem Twojego wnętrza, biura czy kościoła, przypominając o korzeniach i wartościach, które są nieodłączną częścią polskiej historii.

IKON.01.10
0 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło