Tradycyjny krzyż

Tradycyjny krzyż

Klasyczne
90

Wyświetl historię cen produktu

Polityka bezpieczeństwa  

Polityka bezpieczeństwa

Zasady dostawy  

Zasady dostawy

Zwroty  

Zwroty

22,22 zł
Brutto
Kolor
Rozmiar
Materiał
Ilość

Krzyż o tradycyjnym, prostym kształcie, nadającym mu ponadczasowej elegancji. Krzyż wiszący wykonany jest z drewna bukowego, a w przypadku rozmiarów powyżej 40 cm wysokości, pojawiają się również modele wykonane z sklejki. W ich przypadku mamy do czynienia zarówno z krzyżami wiszącymi jak i stojącymi, a także możliwością wersją z pasyjką lub bez niej. Wszystkie opcje dostępne w dwóch kolorach - naturalne drewno i brąz.

Wykonany z dbałością o detale, ten drewniany krzyż emanuje ciepłem, przywołując bliskość duchową i wewnętrzny pokój. Jego solidna konstrukcja i staranne wykonanie gwarantują trwałość, dzięki czemu możesz cieszyć się nim przez wiele lat.

Nasze dzieła są wykonane z najlepszej jakości drewna i z dbałością o każdy szczegół, aby zapewnić trwałość i piękno. Każdy krzyż jest ręcznie wykończony i zaprojektowany z myślą o tym, aby nie tylko stanowić ozdobę, ale również pomagać w modlitwie. Nasze krzyże są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

C02.14.01
90 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło